O nas

MECH - art SALON RAMIARSKI

Od 1991 r. zajmujemy się profesjonalną i kompleksową oprawą dzieł sztuki.

Oprawiamy obrazy olejne, akwarele, pastele, rysunki, mapy, starodruki, grafiki. Naszą specjalnością jest również oprawa zdjęć, oprawa luster na wymiar, oraz wszelkiego rodzaju obiektów twórczości artystycznej.

Problemu nie stanowią dla nas również oprawy niestandardowe np. przedmiotów trójwymiarowych.

Doskonale wiemy jak ważnym czynnikiem w odbiorze i ekspozycji dzieła jest jego właściwa oprawa.  Odpowiednio dobrany profil i ornamentacja ramy, stosowne proporcje passe-partout, kolor, faktura i rodzaj użytego materiału wydobywa charakter i urodę, ale również podnosi wartość dzieła.

Wieloletnie doświadczenie, wciąż zgłębiana wiedza, obserwacja ofert dostawców i producentów oraz światowych trendów sprawiają, że do Państwa dyspozycji oddajemy to co najpiękniejsze i najlepszej jakości.

POZNAJ NAS I ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ.

SALON

W naszym Salonie znajdującym się w samym centrum Warszawy, w miłej atmosferze, fachowo doradzimy jaką oprawę zastosować aby obraz nabrał nowej wartości i stał się doskonałym elementem dekorującym wnętrze, nadając mu niepowtarzalny charakter i urok.

Zaoferujemy Państwu cała gamę profili drewnianych, aluminiowych, prostych i bardzo ozdobnych, w stylistyce i wykończeniu klasycznym i bardzo nowoczesnym.

Do naszej oferty wybieramy najatrakcyjniejsze i najwyższej jakości materiały najlepszych producentów włoskich, hiszpańskich, amerykańskich i niemieckich z wieloletnimi tradycjami.

Warszawa ul. Zielna 45

MECH art Salon Oprawy Obrazów Warszawa

PRACOWNIA

Wykonanie ram jest nie mniej ważne jak ich właściwy dobór. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi w pełni spełniały Państwa najwyższe oczekiwania.

Zlecone nam prace wykonujemy we własnej, przestronnej i doskonale wyposażonej pracowni, która mieści się również w centrum miasta.

Sprzęt, którym dysponujemy to światowej klasy maszyny stosowane w branży ramiarskiej.

Warszawa ul. Dzielna 15

MECH art ramy warszawa

DO TWOJEJ DYSPOZYCJI ODDAJEMY CAŁA NASZĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE
Wszystkie zdjęcia oraz treści zamieszczone na stronie mechart.pl
są wyłączną własnością fimy MECH-art Salon Ramiarski
MechArt
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa - Centrum
Tel: 22 620 72 97
Tel kom: 509 400 196
PON-PT :  10:00 - 16:00
Jeśli chcesz przyjść do nas w innych godzinach zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Copyright © 2015 MECH-art
All rights reserved.