OPRAWA LUSTER

Oprawa luster nie jest rzeczą trudną, nie wymaga wiedzy z historii sztuki, spójności kolorystycznej, nie narzuca żadnego stylu. Lustro jest rzeczą użyteczną, niezbędną w łazience, holu wejściowym, przy szafie i garderobie.

Ale oprawione lustro może stać się przedmiotem samym w sobie pięknym, luksusowym, może stać się dekoracją w najlepszym stylu.

Oprawiając lustro i odpowiednio eksponując je we wnętrzu wprowadzimy efekt złudzenia powiększając przestrzeń, doświetlając, nadamy mu nowego wymiaru, pobudzimy wyobraźnię.

Mech Art Oprawa luster Warszawa

RAMY DO LUSTER

To jaką ramę do lustra wybierzemy zależy tylko od naszej fantazji, ale ma niebagatelne znaczenie.

Do dyspozycji są ramy do luster bogato zdobione ornamentem, złocone lub srebrzone pasujące do wnętrz stylowych, nieco skromniejsze eklektyczne czy awangardowe, ale również bardzo nowoczesne, proste do wnętrz minimalistycznych czy industrialnych.

Wybierając ramę dopasowaną stylem do wnętrza stworzymy subtelną harmonię, wybierając natomiast ramę do lustra odmienną, kontrastującą, nadamy mu znaczaczenia, uczynimy elementem dominującym, nadającym bardziej wyrazistego charakteru.

Lustro oprawione w ramę zjawiskową i umiejętnie zawieszone pozwoli osiągnąć efekt hipnotyzującego obrazu.

A jeśli wybór jednej ramy do lustra jest zbyt trudny, pomożemy stworzyć całą galerię lustrzanych odbić, kolaż różnorodnych stylów i wielkości.

LUSTRA NA WYMIAR

Oprawiane przez nas lustra cięte są na dowolny wymiar, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Na życzenie klienta szkło może być wykończone ozdobnym szlifem - fazą o dowolnej szerokości. Efekt załamania światła na powierzchni szlifu nada tafli lustra szlachetnej elegancji, przywoła wspomnienie starych luster kryształowych.

Do oprawy wykorzystujemy wysokiej jakości lustra, wykonane bez dodatku miedzi i ołowiu, o podwyższonej odporności na korozje, detergenty i starzenie.

 

MechArt
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa - Centrum
Tel: 22 620 72 97
Tel kom: 509 400 196
PON-PT :  10:00 - 16:00
Jeśli chcesz przyjść do nas w innych godzinach zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Copyright © 2015 MECH-art
All rights reserved.